Mám 20 rokov

Autor: Žaneta Morovská | 5.6.2013 o 21:52 | (upravené 3.7.2013 o 15:25) Karma článku: 3,11 | Prečítané:  522x

Blog je super vec. Myslím si, že ho oceňujú najmä ľudia, ktorí oddávna túžili byť spisovateľmi, ale neboli zas až tak dobrí, aby ich niekto vydal, alebo si neverili sami a rovno sa tohto sna vzdali.

Oceňujú ho aj ľudia, ktorých detský sen bol stať sa novinárom, ale opäť, ich články ostali len dobre uschované v šuflíku. Oceňujú ho aj tí, ktorí vždy radi písali, proste len tak pre potešenie a teraz sa aspoň o svoj talent môžu podeliť. Určite treba spomenúť aj tých, ktorí radi vyjadrujú svoje názory a potešia sa akejkoľvek odozve.

A v neposlednom rade, blog vedia oceniť ľudia, ktorí radi kritizujú a vždy si niečo hľadajú. A presne k takým som sa rozhodla nepatriť. Nevravím, že nikdy nepadne ani jedno krivé slovo. Ale určite nechcem riešiť chod našej republiky a systém, ktorý je taký zlý, že všetci sme tu chudáci. Viem, možno si myslíte, že veď som ešte mladá žaba, naivná, do vecí (a už vôbec nie do politiky) sa nerozumiem, tak ako by som to mohla chcieť riešiť. Áno, možno som naivná, ale aspoň mám ten život krajší, a preto som sa rozhodla písať, aby som poukazovala skôr na tie pekné stránky života.

Ak som zabudla spomenúť nejaké skupiny ľudí, ktorí tiež oceňujú blogy, tak prepáčte, až toľko blogov som neprečítala, aby som mohla vyprofilovať každú kategóriu, ale pokojne ma doplnte, rada sa dozviem, prečo píšete vy.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

Krv na kancelárskom papieri. Slovenské krimiseriály sú mimo

Prečítajte si dôvody, prečo sa na naše krimi nedá pozerať.

PLUS

Úder z neznámeho sveta. Ako vnímali križiacke výpravy moslimovia

Veľká vojna z pohľadu nepriateľa Európy.

KOMENTÁRE

Popularita schránok je globálna, rozšírenejší nie je ani facebook

Rast slovenských offshorov nápadne koliduje s nástupom eurofondov.


Už ste čítali?